Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hikayemiz,
        Mamabebek.com uzun yıllar reel sektörde, uluslararası mama markalarını toptan ve market pazarında satış ve pazarlama işinde uzman bir şirketin, sanal pazar için kurduğu e-ticaret firmasıdır. Öncelikle, bebek beslenmesinde anne sütünün geriye kalan bütün besin öğelerinden daha değerli ve organik bir besin öğesi olduğunu belirtmek isteriz.

Mamabebek.com neden kuruldu?
        Günümüzde medyanın reklam gücü ile yetişkin bir bayan, kendisi için cilt kremi seçerken, cildine hangi markanın daha iyi geldiğini biliyor. Bir erkek hangi tıraş bıçağının daha az tahriş ediyor olduğunu biliyor, ancak aylar süren beklentinin sonunda gelen ve ebeveyn için kendilerinden daha önemli hissettikleri bebeğin, hangi biberon maması ile beslenmeye başlayacaklarını ve büyümeye devam eden bebeklerde hangi besinle devam edileceğini tam anlamıyla bilemiyor olduğunu gördük. Sadece bebek mamaları satmak değil, Ailelerimize bebek beslenmesi ile ilgili bilgi vermek amacındayız.

Bebek mamasındaki çeşit zenginliğinden kaynaklı,
          Anne ve babanın bebek için uygun ya da sevdiği mamayı bir markette bulurken, başka bir markette bulamadığından farklı marka ya da çeşit kullanmak zorunda kaldığını gördük. Bunun önüne geçmek için ebeveyn ‘in bütün marka ve çeşitleri bir arada bulabilecekleri bir mağaza oluşturmayı hedefledik.

Satış noktalarında, mama ürünlerini hızlı satamamaktan kaynaklı,
          Son kullanma tarihlerinin yaklaştığını ve ürün nefasetinin kaçtığını gördük. Son tüketiciye doğru şartlarda muhafaza edilmiş, son kullanma tarih problemi olmaya ürünleri doğru zaman ulaştırmayı hedefledik. Bugünün şartlarında, halkımızın ne kadar zor şartlarda para kazandığını biliyoruz. Bebek maması pazarındaki avantajlı fiyatlarımızı, Son tüketiciye yansıtarak kampanyalı uygun fiyatlarla, ebeveynlerimizin bütçesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

mamabebek.com I Annem Bana Alır,
 


Şirketimiz 2018 yılında Türkiye’deki
e-ticaret potansiyelini görerek  Mama Bebek markasıyla e-ticaret sektörüne yatırım yapmıştır.

Orijinal Ürün Garantisi ve %100 Müşteri Memnuniyeti politkamız ile siz değerli müşterilerimize tüm anne-bebek ürün çeşitlerini sunmaktayız. 
Aynı Gün Stoktan Teslim ile siparişleriniz hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.


 
Kategoriler Sayfalar BİZİ TAKİP EDİN
Bebek Mamaları Hakkımızda  İnstagram Kocatepe Mah Gümrük  İskelesi Cad A Blok No:89/233 Mega Center Bayrampaşa / İst.
Bebek Bezleri Banka Hesap No  Facebook
Bebek Bakım Ürünleri Müşteri Hizmetleri  Twitter
Ağız Bakım K.V.K.K. Politikası  Pinterest 0212 640 55 45
Kişisel Bakım Ürünleri Sipariş Takibi   info@mamabebek.com
Saç Bakım Ürünleri İptal & İade Koşulları    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.